Főmenü


| Nyomtatás |

Intézményvezető

Keresztúri József :magyar nyelv és irodalom, történelem, dráma, közoktatási vezető és pedagógus szakvizsga, mesterpedagógus, szaktanácsadó

Intézményvezető helyettesek
Éles Aranka: általános ivh., történelem, angol nyelv, közoktatási vezető és pedagógus szakvizsga, mesterpedagógus, szaktanácsadó

Varga Katalin: művészeti intézményvezető helyettes, beszédtechnika, vers- és prózamondás, magyar nyelv és irodalom

Gyakorlati oktatásvezető

Németh Mónika: táncos és színész gyakorlati oktatás koordinálása, színházelmélet, színészmesterség

Tagozatvezetők

Jakob Nóra: a színész szakképzés vezetője, drámapedagógia, a 14.sz osztályfőnöke
Szent-Ivány Kinga: a táncművészeti tagozat vezetője, színpadi tánc, kortárs modern tánc, klasszikus balett
Zuti Krisztián: a színházművészeti tagozat vezetője, magyar nyelv és irodalom, színészmesterség, dráma- és színházelmélet, a 10.b osztályfőnöke

 

Szakmai munkaközösség vezetők

 Juhász Magdolna : történelem, orosz nyelv, a humán munkaközösség vezetője, a 11.b osztályfőnöke, mesterpedagógus, szaktanácsadó
Pataki Péterné : matematika, egyéni fejlesztés, a 9.a ossztályfőnöke, a reál munkaközösség vezetője
Egyedné Szabó M. Erika: angol nyelv, az idegennyelvi munkaközösség vezetője
Wéberné Rácz Erika : pszichológia, egészségfejlesztés, állapotfelmérés, szakmai kommunikáció, kórtan, elsősegélynyújtás, az eü. munkaközösség vezetője, a 13.a osztályfőnöke, addiktológus

A nevelőtestület tagjai

Asztalos Dóra : színpadi tánc
Barkó Ferenc: matematika, egyéni fejlesztés
Bogyó Ágota: angol nyelv, a 11.a osztályfőnöke
Csereklyei Ildikó
történelem, magyar nyelv és irodalom, mesterpedagógus, szaktanácsadó, 9.b ofö.
Eck Attila:
drámajáték/színjáték, színjátszás nem drámatagozatosoknak
Farkas Zoltánné: kémia
Fekete Anikó
: ének és hangképzés
Füri Anna:
hangképzés
Gila Adrien: magyar-média
Góbi Rita
: klasszikus balett
Goda Zsuzsanna
: vizuális kultúra,mozgókép- és médiaismeret
Gyombolai Gábor: színészmesterség, színjáték, drámapedagógia
Hargitai Iván
: színészmesterség
Hegedűs Rék
a: angol nyelv, angol nyelvű színjáték
Herold Eszter
: magyar nyelv és irodalom, színpadi mozgás (jelenleg GYES-en)
Hiesz Hajnalka
: emelés gyakorlat, akrobatika
Ivaskovics Viktor
: színészmesterség
Jakab Zsuzsanna
: angol nyelv
Kanyó Zsolt
: informatika
Kiss Judit Ágnes
magyar nyelv és irodalom, színjáték (jelenleg GYES-en)
Marton Ervin
: földrajz, biológia
Nagy Áron
: fizika, egyéni fejlesztés
Naszlady Éva
:
színészmesterség, színházelmélet, zenés mesterség, tv-szinkron, a 13.sz osztélyfőnöke
Nedeczky Pál:
munkavédelem, színháztechnikus
Nieselberger Ádám
: matematika, fizika, egyéni fejlesztés, a 10.a osztályfőnöke
Pallagi Ákos
:  ének-zene, zenés színház, hangképzés
Papp Márta
: művészi beszéd, beszédtechnika, egyéni beszédfejlesztés, a 15.sz osztályfőnöke
Rogácsné Vitéz Borbála
: angol nyelv (jelenleg szülési szabadságon)
Somfai Barbara
: magyar nyelv és irodalom, színjáték
Szalai Katalin:
ének-zene, kreatív zene, hangképzés
Szilasi Melinda
: német nyelv
Tóth Miklós
: színészmesterség, dramaturgia, színháztörténet, rádió gyakorlat
Túri György
: néptánc

Óraadó tanárok:

Bori Viktor: színjáték
Csóka Anita
: ének és hangképzés
Gera Anita:néptánc
Gyevi-Bíró Eszter : színpadi mozgás, színházi gyakorlat, drámapedagógia
Herczeg Tamás:zenés színház
Jobbágy Kata: színészmesterség
Kalmár Attila : kortárs- moderntánc
Mizerák Katalin dr.: tánctörténet, munkavédelem
Papavasziliu Hrisztosz: testnevelés, a diákmozgalmat segítő tanár

Róbert Júlia: dramaturgia
Szilágyi Gyula: táncművész, táncoktató, a táncos képzés klasszikus balett
Újvári Milán : klasszikus balett
Vidovszky György:  színészmesterség

A nevelést-oktatást közvetlenül segítő munkatársak 

Budai Zsófia: iskolatitkár
Lipscher Ottó : rendszergazda
Nedeczky Pál: színháztechnikus

További munkatársaink:


Balogh Erzsébet: pénztáros, gazdasági ügyintéző
Janzóné Markó Ibolya: gondnok, gazdasági ügyintéző
Buza Ágnes, Ható Istvánné: konyhai dolgozók (ÉSZ GSZ)
Lepsinszky Tomasz Jacek: takarító, karbantartó, kertész
Sörös Jánosné, Szászi Gizella, Végh Imréné: takarítók
Szincsák Istvánné: takarító, kézbesítő
Bence István, Orosz Ferenc: portások (Elit Security)
Halápi Zsolt: büfés (Nemes Művészetek Bt.)

 


 

 



Egyebek
e-Ellenőrzőkönyv
e-SZAKMA
Keresés a honlapon
Informatika
Tanárok oldalai
Nava különgyűjtemény
Érettségi tablók
Honlaptérkép
Nyomonkövetés
Google English
 
Kép